Сьогодні, коли ціни на продукти і комунальні послуги зростають з кожним днем, коли нестабільна економічна ситуація в країні торкнулася кожного, ми, команда КИЇВЛІНЗА , допоможемо Вам заощадити!

 

Саме тому, розуміючи ситуацію, на сьогоднішній день ми проводимо відмінну акцію - «Окуляри за рецептом 500 грн».

 

За допомогою цієї акції Ви можете оформити індивідуальне замовлення на окуляри за своїм рецептом всього за 500 грн. (sph ±6.00 дптр) у будь-яку оправу, що представлена у наших роздрібних салонах та інтернет-магазині.

 

Для оформлення замовлення та вибору оправи Ви можете завытати до наших магазинів або обрати оправу із наявних на сайті, а менеджер допоможе оформити замовлення в телефонному дзвінку.

 

Доставка повністю готового замовлення можлива у будь яку точку України поза тарифами поштових операторів Нова пошта та Укрпошта.

 

Замовляючи товар за цією пропозицією, Ви отримуєте: будь-яку оправу оправу з асортименту магазина, а також пару звичайних лінз. У вартість вже включена робота майстра. Команда КИЇВЛІНЗА  завжди йде на зустріч своїм клієнтам. Ми робимо оптику доступною! Це не порожні слова, це чисті факти.

 

Переконатися в правдивості сказаного Ви можете просто звернувшись до нас за телефоном або відвідавши один з наших шести роздрібних магазинів.

 

Окрім цього, для кожного БЕЗКОШТОВНА перевірка зору (комп’ютерна діагностика, підбір окулярів або контактних лінз) без будь-яких умов замовлення товару!

 

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  • БЕЗКОШТОВНА перевірка зору (комп'ютерна діагностика, перевірка гостроти зору і підбір окулярів або контактних лінз).

  • Мінімальне замовлення на виготовлення окулярів 500 грн.

  • Більше 700 моделей оправ.

  • Сертифікована продукція.

  • На ринку оптики більше 14 років.

  • Доставка замовлень по всій Україні.

  • Французьке устаткування для виготовлення окулярів.

 

 

Ми цінуємо кожного клієнта та прекрасно розуміємо, як важливо економити кошти, при цьому отримавши якісний продукт! 

 

У нас Ви отримаєте консультацію досвідчених фахівців і підберете саме ті окуляри, яких Ви дійсно потребуєте. Приємних Вам покупок!