Від багатьох людей можна почути нарікання на те, що їм вкрай важко вибрати сонцезахисні окуляри.  І питання навіть не в якості або ціні, проблема в тому, що вони їм елементарно не підходять. Окуляри - це не тільки функціональна річ, це також і стильний аксесуар. Вони повинні не тільки забезпечувати захист очам від яскравих сонячних променів і ультрафіолету, а ще й добре "сидіти" на обличчі.

 

 

Як підібрати сонцезахисні окуляри

Перш за все, вибирати потрібно, виходячи з форми вашого обличчя. Головне, щоб оправа не повторювати його контури. Наприклад, якщо у Вас кругле обличчя, не купуйте круглі окуляри, віддайте перевагу квадратним або прямокутним оправ і, навпаки,  якщо форма Вашого обличчя нагадує квадрат, придивіться до овальних або округлих оправ. Важливо також, щоб оправа не виходила за овал обличчя і не піднімалася вище лінії брови.

 

Де купувати

Ні в якому разі не купуйте окуляри на розкладках або в переходах. Найчастіше в таких місцях продають неякісну продукцію. Пам'ятайте, що окуляри повинні захищати очі від ультрафіолетового випромінювання, а не просто мати затемнені лінзи (як багато хто помилково думають). Купуючи окуляри в неперевірених місцях, Ви, в першу чергу, ризикуєте своїм зором. Ступінь і категорія захисту повинна бути вказана на етикетці і на внутрішній стороні дужки.

 

Вибрати окуляри онлайн

Але якщо Ви не хочете витрачати час на виснажливий похід по оптиках, Ви можете підібрати окуляри онлайн. Для цього достатньо лише підключити веб-камеру і вибрати сервіс «онлайн-примірочна» на нашому сайті. Натиснувши «Дозволити доступ», Ви зможете підібрати форму окулярів онлайн. Програма автоматично одягне на Вас окуляри, і Ви побачите, як вони на Вас виглядають. Крім цього, можна також підібрати оправу для окулярів онлайн. І моментально оформити замовлення на окуляри для корекції зору.

У магазинах «Оптика-С» в Києві або в інтернет-магазині kievlinza.ua представлено понад 1000 моделей сонцезахисних окулярів за доступними цінах. Крім цього, в асортименті  широкий вибір оправ, готових окулярів, контактних лінз, розчинів і аксесуарів.