Як вибрати контактні лінзи для чутливих очей?

Частою причиною відмови від носіння контактних лінз є підвищена чутливість очей. Існує ряд причин, за якими пацієнт відчуває дискомфорт при носінні контактних лінз.  Але часто ці причини пов'язані не так з контактною лінзою, як з дотриманням пацієнтом всіх правил її носіння. Якщо говорити про те, що заважає комфортному носінню контактних лінз, перше, про що слід сказати, це синдром сухого ока.  Саме через нього велика частина пацієнтів переходить на окуляри, відмовляючись від лінз. При такій проблемі у пацієнта виникають неприємні відчуття, які супроводжуються почервонінням і свербіжем, очі дуже швидко втомлюються. Синдром сухого ока може бути як вродженим, так і набутим в результаті частого паління, тривалої роботи за комп'ютером або ж вживанням ліків.

Другим фактором, який впливає на чутливість і ніяк не залежить від носіння лінз, є алергічна реакція, яка супроводжується почервонінням очей, підвищеною сльозоточивістю і свербінням. Алергія може виникнути в будь-який момент в результаті дії на вас збудника, яким може бути що завгодно від пилу до медикаментів.

Так само при підвищеній сльозоточивості носіння лінз стає вкрай незручним. Подібне захворювання може бути як самостійним, так і симптомом іншої хвороби.

З огляду на всі перераховані симптоми чутливих очей підходити до вибору контактних лінз потрібно з особливою ретельністю. Перше, і головне, правило, якщо ви хочете перейти на контактні лінзи, то ви повинні звернутися до офтальмолога за рекомендаціями, які він вам випише на основі огляду.

Так само не слід забувати, що лінзи вимагають догляду, тим більше якщо у вас чутливі очі. При довгому носінні і неправильному догляді на поверхні контактних лінз утворюються шкідливі бактерії, які тільки підсилюють відчуття дискомфорту і можуть послужити збудниками інфекційних захворювань.

Тому, якщо ви будете дотримуватися правил особистої гігієни і не забувати промивати ваші лінзи в зазначені виробниками терміни, а також виконувати розпорядження офтальмологів, то носіння контактних лінз буде дуже комфортним, навіть якщо у вас підвищена чутливість очей.

Купити контактні лінзи для чутливих очей ви зможете на нашому сайті https://kievlinza.ua