Правильний догляд за контактними лінзами - запорука комфорту

Контактні лінзи щільно контактують з нашими очима, тому і вимагають особливого догляду, адже правильний догляд за лінзами - це запорука комфорту Ваших очей. Ми ж перемо одяг,натираємо взуття кремом, миєму волосся шампунем і т. Д. Ось і в разі з корекцією зору так само існують засоби догляду за контактними лінзами.

Іноді носії контактної корекції ігнорують правила догляду, що несе за собою не дуже приємні наслідки. Часом це через власну лінь, часом вони просто не володіють потрібною інформацією.

За день на поверхні лінз збирається безліч різних відкладень: пил, білки або інші забруднення, що можуть викликати дискомфорт, алергію або очні захворювання. Тому лінзи потрібно щодня  ретельно очищати, ополіскувати, дезінфікувати і зволожувати. Для цього використовують спеціальну рідину для контактних лінз.

Існує кілька видів засобів догляду за лінзами. Найчастіше використовуються універсальні або багатофункціональні рідини, які виконують декілька функцій одночасно: дезінфікують, очищають і промивають лінзи. Такі розчини нескладні у використанні, вони вимагають виконання лише однієї обов'язкової процедури - механічної очистки. Для цього потрібно налити розчин в долоньку, опустити туди лінзу, акуратно потерти її пальцем і опустити в контейнер з такою ж рідиною. Універсальна рідина для лінз підходить і для їх зберігання.

Відзначимо, що лінзи весь час повинні бути зволожені. Тобто, якщо вони не на очах, то їх потрібно тримати в спеціальному контейнері з рідиною для чищення лінз. Лінза зроблена з такого матеріалу, що при висиханні може розсипатися.

Очищення контактних лінз може здійснюватися за допомогою іншого виду розчинів - це пероксидні системи. Такі розчини підходять для дуже чутливих очей, але вимагають більше часу для очищення. Так як в складі розчину є перекис водню, очищення займає мінімум 6 годин, можна довше. Для тих, кого лякає «перекис водню» - не переживайте. Разом з розчином продається своєрідний контейнер, в якому є спеціальний платиновий каталізатор, що нейтралізує перекис протягом шести годин. Крім того, завдяки контейнеру все забруднення залишаться на дні, а не на внутрішній стороні лінзи, як в звичайних контейнерах. Нейтралізація перекису - це обов'язкова процедура для пероксидних розчинів, але тут не доведеться робити механічне чищення.

Головне - робити все правильно і дотримуватися інструкцій, які так само йдуть в комплекті з розчином. Інколи деякі носії контактних лінз запевняють, що знайшли комфорт тільки після того, як навчилися правильно доглядати за лінзами.

Придбати розчини або дізнатися про них Ви можете в наших салонах «Оптика-С» в Києві або на сайті інтернет-магазину Київлінза. Ми зробимо носіння контактних лінз комфортним!