Ми дуже часто впускаємо в своє життя велику кількість історій і міфів, про правдивість яких навіть не замислюємося. Просто так кажуть, а перевіряти інформацію ніхто, звичайно ж, не збирається. Іноді міфи не приносять людині ніякої шкоди. Просто в очах оточуючих, які точно впевнені в зворотному, ви можете виглядати трохи дивно. Але є і помилки, які можуть серйозно впливати на ваше здоров'я. Тому сьогодні ми розвінчаємо найпоширеніші міфи про зір, і нехай ніщо не заважає вам бачити світ яскраво.

Міф №1. Якщо сидіти близько до телевізора - зір може зіпсуватися

Так, напевно це основний аргумент, за допомогою якого батьки намагаються відучити дитину від постійного перегляду мультфільмів. Насправді ж, правди в цьому немає. При перегляді телевізора очі втомлюються, як і при читанні або роботі за комп'ютером. Тому просто робіть перерви і дивіться телевізор на такій відстані, на якій зручно.

Міф №2. Окуляри погіршують зір

Якщо вірити даному міфу, то можна відразу назвати окуляри безглуздим винаходом. Якщо по правді - ні, правильно підібрані окуляри ніколи не зіпсують зір. Тому при їх виборі обов'язково звертайтеся до фахівця.

Міф №3. До сорока років можна не відвідувати лікаря-офтальмолога

 Відразу кілька запитань до тих, хто вірить в цей міф. По-перше, чому саме 40, чим обумовлена ​​така цифра? Якщо першими ознаками старіння, чому ж на пенсію йдуть пізніше? Так був би приємний бонус - пенсія і прийом окуліста в подарунок. І друге питання - звідки беруться молоді люди з поганим зором, якщо звертатися до офтальмолога їм ще рано? Якщо ви помітили надмірну втому очей або погіршення якості зору, обов'язково зверніться до лікаря і не чекайте, поки стукне 40.

Міф №4. Морква допомагає бачити краще

Якщо це правда, вітаємо, ви знайшли найдешевший спосіб корекції зору. Але покажіть хоч одну людину, яка поліпшила зір тільки завдяки моркві. Подобається вам морквина, їжте на здоров'я, але не забудьте сходити на прийом до лікаря-офтальмолога!

Міф №5. Вправи для очей допоможуть повернути зір

Вправи для очей дійсно корисні. Якщо робити їх постійно, можна домогтися деяких результатів в корекції зору. Звичайно, при цоьму треба враховувати хвороби і індивідуальні особливості організму. Вправи - це тільки доповнення до лікування, а думка про те, що вони повертають зір, рівноцінна вірі в правдивість казок, де пожвавлюють живою водою.

Нехай ніякі міфи не зіпсують ваш зір. Завжди будьте озброєні правильною інформацією!