0

Сравнение

Здесь ничего нет

0

Корзина

Вы добавили 0 товаров на сумму 0 грн

Ваша корзина пуста

помощь

Помощь

Горячая линия (многоканальная)

(044) 390-05-01

График работы

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
Сб з 10:00 до 17:00
Вс з 10:00 до 16:00

Пишите нам

[email protected]

0

Корзина   0

0

Сравнение
Личный кабинет
Избранное

Помощь

Горячая линия (многоканальная)

(044) 390-05-01

График работы

Пн-Пт з 09:00 до 18:00
Сб з 10:00 до 17:00
Вс з 10:00 до 16:00

Пишите нам

[email protected]

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
 

 1. Ця Угода користувача (далі — Угода) відноситься до сайту Інтернет-магазину «Київлінза», розташованому за адресою https://kyivlinza.ua,
 2. Ця Угода регулює відносини між Адміністрацією сайту Інтернет-магазину «Київлінза» (Далі – Адміністрація сайту) і Користувачем даного Сайту.
 3. Адміністрація сайту залишає за собою право в будь-який час змінювати, додавати або видаляти пункти цієї Угоди без повідомлення Користувача.
 4. Продовження використання Сайту Користувачем означає прийняття Угоди та змін, внесених до цієї Угоди.
 5. Користувач несе персональну відповідальність за перевірку цієї Угоди на наявність змін у ньому.

 

 

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
 

 1. Наведені нижче терміни мають для цілей цієї Угоди таке значення:
  1.  «Київлінза» — Інтернет-магазин, розташований на доменному імені kyivlinza.ua, який здійснює свою діяльність за допомогою Інтернет-ресурсу і супутніх йому сервісів.
  2. Інтернет-магазин — сайт, що містить інформацію про товар, продавця, а також дозволяє здійснити вибір замовлення і (або) придбання Товару.
  3. Адміністрація сайту Інтернет-магазину — уповноважені співробітники на управління Сайтом, що діють від імені «Київлінза».
  4. Користувач сайту Інтернет-магазину (далі- Користувач) - особа, яка має доступ до Сайту, за допомогою мережі Інтернет та використовує Сайт.
  5. Зміст сайту Інтернет-магазину (далі — Зміст) — охоронювані результати інтелектуальної діяльності, включаючи графічні, текстові, фотографічні, похідні, складові та інші твори, призначені для користувача інтерфейси, візуальні інтерфейси, назви товарних знаків, логотипи, програми , бази даних, а також дизайн, структура, вибір, координація, зовнішній вигляд, загальний стиль і розташування даного Змісту, що входить до складу Сайту та інші об'єкти інтелектуальної власності всі разом і / або окремо, що містяться на сайті Інтернет-магазину.
  6. Cookies — це уривки інформації, які веб-сайт передає на жорсткий диск Користувача для зберігання інформації, пов’язаної з веб-сайтом.

 

 

ПРЕДМЕТ УГОДИ
 

 1. Предметом цієї Угоди є надання Користувачеві Інтернет-магазину доступу до товарів які містяться на Сайті, та послуг, які надаються Сайтом.
 2. Інтернет-магазин надає Користувачеві наступні види послуг (сервісів): доступ до електронного контенту ,  перегляду контенту; доступ до засобів пошуку та навігації Інтернет-магазину; надання Користувачеві можливості розміщення повідомлень, коментарів, рецензій користувачів, виставлення оцінок контенту Інтернет-магазину; доступ до інформації про товар і до інформації про придбання Товару на платній основі; інші види послуг (сервісів), що реалізуються на сторінках Інтернет-магазину.
 3. Під дію цієї Угоди підпадають всі існуючі (реально функціонуючі) на даний момент послуги (сервіси) Інтернет-магазину, а також будь-які їхні подальші модифікації і з'являються надалі додаткові послуги (сервіси) Інтернет-магазину..
 4. Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до Сайту Користувач вважається таким що приєднався до цієї Угоди.
 5. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України
   

 

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
 

 1. Адміністрація сайту має право:
  1. Змінювати правила користування Сайтом, а також змінювати зміст даного Сайту. Зміни набирають чинності з моменту публікації нової редакції Угоди на Сайті.
  2. Обмежити доступ до Сайту в разі порушення Користувачем умов цієї Угоди.
 2. Користувач має право:
  1. Отримати доступ до використання Сайту.
  2. Користуватися всіма наявними на Сайті послугами, а також купувати будь-які Товари, пропоновані на Сайті.
  3. Задавати будь-які питання, що відносяться до послуг Інтернет-магазину за реквізитами, які знаходяться за посиланням https://kyivlinza.ua/o-kompanii/kontakty/
  4. Користуватися Сайтом виключно в цілях і порядку, передбачених Угодою та не заборонених законодавством України.
 3. Користувач Сайту зобов'язується:
  1. надавати на запит Адміністрації сайту додаткову інформацію, яка має безпосереднє відношення до надаваних послуг даного Сайту.
  2. Дотримуватися майнові і немайнові права авторів та інших правовласників при використанні Сайту.
  3. Не вживати дій, які можуть розглядатися як порушують нормальну роботу Сайту.
  4. Не поширювати з використанням Сайту будь-яку конфіденційну та охоронювану законодавством України інформацію про фізичних чи юридичних осіб.
  5. Уникати будь-яких дій, в результаті яких може бути порушено конфіденційність охороняється законодавством України інформації.
  6. Не використовувати Сайт для розповсюдження інформації рекламного характеру, інакше як за згодою Адміністрації сайту.
  7. Не використовувати сервіси сайту Інтернет-магазину з метою:
   • завантаження контенту, який є незаконним, порушує будь-які права третіх осіб; пропагує насильство, жорстокість, ненависть і (або) дискримінацію за расовою, національною, статевою, релігійною, соціальною ознаками; містить недостовірні відомості і (або) образи на адресу конкретних осіб, організацій, органів влади.
   • спонукання до вчинення протиправних дій, а також сприяння особам, дії яких спрямовані на порушення обмежень і заборон, що діють на території України.
   • порушення прав неповнолітніх осіб та (або) заподіяння їм шкоди в будь-якій формі.
   • утиску прав меншин.
   • видавання себе за іншу людину або представника організації і (або) співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників даного Інтернет-магазину.
   • введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-якого Товару з каталогу Інтернет-магазину, розміщеного на Сайті.
   • некоректного порівняння Товару, а також формування негативного ставлення до осіб, що (не) користуються певними Товарами, або засудження таких осіб.

     
 4. Користувачеві забороняється:
  1. використовувати будь-які пристрої, програми, процедури, алгоритми і методи, автоматичні пристрої або еквівалентні ручні процеси для доступу, придбання, копіювання або відстеження змісту Сайту даного Інтернет-магазину;
  2. порушувати належне функціонування Сайту;
  3. будь-яким способом обходити навігаційну структуру Сайту для отримання або спроби отримання будь-якої інформації, документів або матеріалів будь-якими засобами, які спеціально не представлені сервісами даного Сайту;
  4. несанкціонований доступ до функцій Сайту, будь-яких інших систем або мереж, що належать до даного Сайту, а також до будь-яких послуг, пропонованим на Сайті;
  5. порушувати систему безпеки або автентифікації на Сайті або в будь-якій мережі, що відноситься до Сайту;
  6. виконувати зворотний пошук, відслідковувати або намагатися відслідковувати будь-яку інформацію про будь-якому іншому користувачів сайту;
  7. використовувати Сайт і його Вміст у будь-яких цілях, заборонених законодавством України, а також підбурювати до будь-якої незаконної діяльності або іншої діяльності, що порушує права інтернет-магазину або інших осіб.

 

 

ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
 

 1. Сайт і Зміст, що входить до складу Сайту, належить і управляється Адміністрацією сайту.
 2. Зміст Сайту не може бути скопійовано, опубліковано, відтворено, передано або поширене будь-яким способом, а також розміщено в глобальній мережі «Інтернет» без попередньої письмової згоди Адміністрації сайту.
 3. Зміст Сайту захищений авторським правом, законодавством про товарні знаки, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю, і законодавством про недобросовісну конкуренцію.
 4. Придбання Товару, пропонованого на Сайті, може  потребувати створення облікового запису Користувача.
 5. Користувач несе персональну відповідальність за збереження конфіденційності інформації облікового запису, включаючи пароль, а також за всю без винятку діяльність, яка ведеться від імені Користувача облікового запису.
 6. Користувач повинен негайно повідомити Адміністрацію сайту про несанкціоноване використання його облікового запису або пароля або будь-якому іншому порушенні системи безпеки.
 7. Адміністрація сайту має право в односторонньому порядку анулювати аккаунт Користувача, якщо він не використовувалася більше 180 календарних місяців підряд без повідомлення Користувача.
 8. Ця Угода поширює свою дії на всі додаткові положення й умови про покупку Товару і наданню послуг, що надаються на Сайті.
 9. Інформація, яка розміщується на Сайті не повинна тлумачитися як зміна цієї Угоди.
 10. Адміністрація сайту має право в будь-який час без повідомлення Користувача вносити зміни до переліку Товарів і послуг, пропонованих на Сайті, і (або) в ціни, застосовні до таких Товарам по їх реалізації та (або) послуги, що надаються Інтернет-магазином.
 11. Документи, зазначені в пунктах 5.11.1 - 5.11.3 цієї Угоди регулюють у відповідній частині і поширюють свою дію на використання Користувачем Сайту. До цієї Угоди включені наступні документи:
  1. Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом (Договір публічної оферти).
  2. Заявка на оформлення замовлення.
  3. Пропозиції та зауваження.
 12. Будь-який з документів, перелічених у пункті 5.11. цієї Угоди може підлягати оновленню. Зміни набирають чинності з моменту їх опублікування на Сайті.
 13. Технічне оснащення сторінок сайту https://kyivlinza.ua може включати в себе модулі:
 • Соціальної мережі Facebook (facebook.com), управління якої відбувається зі штаб-квартири компанії Facebook Inc , Facebook Corporate Office, який знаходиться за адресою: Headquarters 1601 S. California Ave . Palo Alto , CA 94304 , USA, телефон: +1 (650) 543-4800
 • Інформаційної мережі Twitter (twitter.com), управління якою здійснюється з офісу компанії Twitter , Inc., який знаходиться за адресою: 1355 Market St, Suite 900 San Francisco, CA 94103, USA, телефон: +1 (415) 222-9958;
 • Соціального форуму Youtube (youtube.com), управління яким здійснюється з офісу компанії YouTube, LLC, який знаходиться за адресою: 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA, телефон: +1 (650) 253-0000
 • Соціальної мережі Google+ (http://www.google.com/intl/ru/+/learnmore/better/), управління якою здійснюється з офісу компанії 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA, телефон: +1 (650) 253-0000.
  1. Адміністрація сайту у процесі роботи може звертатись до інших компаній та осіб, які виконують функції: виконання та доставки замовлень, надання підтримки споживачів, замовлення і адміністрування промо-кампаній в агенціях, аналіз даних.

 

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
 

 1. Будь-які збитки, які Користувач може понести у разі навмисного або необережного порушення будь-якого положення цієї Угоди, а також внаслідок несанкціонованого доступу до комунікацій іншого Користувача, Адміністрацією сайту не відшкодовуються.
 2. Адміністрація сайту не несе відповідальності за:
  1. Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах.
  2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки пов'язані з їх роботою.
  3. Належне функціонування Сайту, у випадку, якщо Користувач не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе ніяких зобов'язань по забезпеченню користувачів такими засобами.

 

 

ПОРУШЕННЯ УМОВ УГОДИ КОРИСТУВАЧА
 

 1. Адміністрація сайту має право розкрити інформацію про Користувача, якщо чинне законодавство України вимагає або дозволяє таке розкриття.
 2. Адміністрація сайту має право без попереднього повідомлення Користувача припинити і (або) заблокувати доступ до Сайту, якщо Користувач порушив умови цієї Угоди або умови що містяться в інших документах, умови користування Сайтом, а також у разі припинення дії Сайту або за причини технічної неполадки або проблеми.
 3. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем або третіми особами за припинення доступу до Сайту в разі порушення Користувачем будь-якого положення цієї Угоди чи іншого документа, що містить умови користування Сайтом.

 

 

ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
 

 1. У разі виникнення будь-яких розбіжностей або спорів між Сторонами цієї Угоди, вони можуть бути вирішені пред'явленням претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору).
 2. Одержувач претензії протягом 30 календарних днів з дня її отримання, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії.
 3. При неможливості вирішити суперечку в добровільному порядку будь-яка з Сторін має право звернутися до суду за захистом своїх прав, які надані їм чинним законодавством України.

 

 

ДОДАТКОВІ УМОВИ
 

 1. Адміністрація сайту не приймає зустрічні пропозиції від Користувача щодо змін цієї Угоди користувача.
 2. Відгуки Користувача, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією сайту без обмежень.

Преимущества Киевлинза

Бесплатная доставка по Украине

 

При заказе контактных линз и растворов на сумму от 1000 грн, доставка бесплатная

Компьютерная диагностика зрения

 

Наши врачи проведут Вам современную диагностику зрения абсолютно бесплатно