Чи потрібно використовувати зволожуючі краплі при носінні лінз?

Сьогодні контактні лінзи є не тільки засобом корекції зору, але й елементом іміджу людини. Отже, для деяких людей вони стають невід'ємною частиною не тільки їх життя, а і їх самих. У будь-якому випадку, з часом Ви можете відчути дискомфорт, адже в результаті тривалого використання лінз очам може знадобитися додаткове зволоження.  Тут і стануть в нагоді зволожуючі очні краплі. Для початку розберемося, що ж викликає сухість в очах.

Причини прояви сухості в очах:
- постійне і безперервне використання лінз;
- звикання до нових контактних лінз;
- довга робота за комп'ютером;
- читання документів з дрібним шрифтом;
- звикання до звичайного світла після сонячного, або ж навпаки;
- задимленість і забрудненість повітря;
- зневоднення організму;
- довге перебування в приміщенні з кондиціонером;
- інфекційні захворювання очей.

Засоби зволоження для очей особливо необхідні при використанні контактних лінз. Вони легко зменшують рівень дискомфорту, що викликає сухість очей, а також знімають почервоніння і подразнення.

Контактні лінзи протягом дня мають самий прямий контакт з рогівкою ока.  Тому недбале зберігання або недотримання рекомендацій з використання контактних лінз може викликати ускладнення, ефективно усунути які допоможуть зволожуючі краплі.

В основі складу препаратів для зволоження очей лежить дистильована вода. За хімічним складом краплі максимально наближені до людської сльозі, тому їх ще називають препаратами штучної сльози. Ці засоби зволоження створюють комфорт, знімають втому, напругу, усувають почервоніння, подразнення слизової оболонки.

При виборі зволожуючих крапель ви повинні знати, що самолікування може нашкодити Вашим очам. Тому купувати краплі потрібно тільки після поради лікаря.